Замацаванне рабочых па комплексным абслугоўванні будынкаў і збудаванняў за жылымі дамамі

Замацаванне рабочых па комплексным абслугоўванні будынкаў і збудаванняў па камунальнаму ўнітарнаму прадпрыемству «Жыллёва-эксплуатацыйны ўчастак № 1 Ленінскага раёна г. Мінска».

Прозвішча, імя Тэлефон Адрас
Евстигнеев С.Г 375256946715 Рокоссовского 69, 41, 47, 53, 45, 51; Горовца 20/2, 20/3
Войнич О.Н. 375256946716 Рокоссовского 5/1, 35, 37, 39, 29
Жидович Д.Р. 375256946711 Плеханова 32/1, 32/2, 26, 28/1, 28/2; Горовца 32, 34/2, 30, 28, 26
Кравченко О.А. 375256946712 Рокоссовского 71, 73, 75, 77
Ребеко А.М. 375256946714 Рокоссовского 43, 49, 55, 57; Плеханова 38
Раповец О.Е. 375256946717 Рокоссовского 11, 15, 17/2, 19, 23, 33, 25/2
Самусевич А.В. 375256946718 Рокоссовского 7; Горовца 4, 6, 8, 20/1
Баравнов В.А. 375256946713 Плеханова 34, 36, 42, 30, 40
Жуковский С.А. 375256946719 Горовца 2, 14/1
Балашевич А.А. 375256946678 Плеханова 56/1, 58/3, 68/2, 64, 66
Голод С.В. 375256946685 Плеханова 52/1, 68/3
Карпеш Ю.Н. 375256946684 Якубова 56/1, 76
Стельмах М.К. 375256946683 Якубова 66/3, 66/1, 78
Стрельчонок А.А. 375256946681 Якубова 66/2, 66/4, 80; Плеханова 58/1, 58/2
Сысоев П.Н. 375256946687 Плеханова 56/2, 56/3, 68/1, 62
Кокоев Т.Х. 375256946689 Плеханова 72/54, 68/4
Жулковский Г.С. 375256946706 Рокоссовского 52/1; Плеханова 48
Исаев О.А. 375256946720 Рокоссовского 48, 54/1
Касиян А.Р. 375256946702 Рокоссовского,4/1, 18/1,40
Касиян Д.Р. 375256946704 Рокоссовского 28/3, 30/2, 60/1, 64
Парфенов Ю.Н. 375256946703 Рокоссовского 4/4, 26, 28/1, 28/2
Саратов Ю.М. 375256946707 Рокоссовского 58/1, 76
Кривицкий С.И. 375256946700 Рокоссовского 12/1
Лепешо В.В. 375256946708 Рокоссовского 74

Замацаванне рабочых па комплексным абслугоўванні будынкаў і збудаванняў па камунальнаму ўнітарнаму прадпрыемству «Жыллёва-эксплуатацыйны ўчастак № 2 Ленінскага раёна г. Мінска».

Прозвішча, імя Тэлефон Адрас
Соболь Никита Евгеньевич +375256947259 пр.Рокоссовского, 105, 119, 121, 113/2, 113/3, 113/4.
Огурцов Александр Александрович +375256947265 пр.Рокоссовского, 115, 117, 125, 127, 129; ул.Малинина, 14
Врублевский Сергей Иосифович +375256947261 пр.Рокоссовского, 135, 137, 139, 113, 153
Семашко Виталий Викторович +375256947260 пр.Рокоссовского, 141, 143, 145, 147, 149
Потягевич Виктор Александрович +375256947266 пр.Рокоссовского, 131, 133; ул.Малинина, 10, 12
Курбыко Александр Леонидович +375256947258 ул.Плеханова, 73, 69, 55, 67, 53, 75
Войтешонок Вадим Викторович +375256947262 ул.Плеханова, 61, 51, 59, 63, 65, 71
Рапницкий Сергей Георгиевич +375256947263 пр.Рокоссовского, 99, 101, 103, 107, 109, 111
Равинский Сергей Николаевич +375256947267 пр.Рокоссовского, 85, 91, 89; ул.Плеханова, 79, 81
Кораневский Иван Александрович +375256947268 пр.Рокоссовского, 83, 87, 81; ул.Плеханова, 83, 85
Летюшов Александр Владимирович +375256946835 ул.Малинина, 30, 34
Шабан Александр Иванович +375256947041 ул.Малинина, 26а; ул.Якубова, 4, 6, 22
Папковский Павел Петрович +375256947172 ул.Якубова, 28, 30
Бохан Виктор Викторович +375256947184 ул.Якубова, 18, 16, 24; пр.Рокоссовского, 140
Кривальцевич Владимир Николаевич +375256947185 пр.Рокоссовского, 144, 148, 162, 170
Коростелев Иван Валерьевич +375256947186 пр.Рокоссовского,130, 132, 150, 160, 164
Грек Юрий Иванович +375256947187 пр.Рокоссовского, 114, 136, 142, 152
Яковчик Иван Александрович +375256947219 пр.Рокоссовского,146, 154, 156, 158, 166
Селивончик Виктор Константинович +375256947246 ул.Плеханова, 121, 123, 125
Зайцев Владимир Николаевич +375256947254 ул.Плеханова, 111, 115, 117, 119
Тишкевич Геннадий Николаевич +375256947248 ул.Плеханова, 103; пр.Рокоссовского, 82, 84, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102
Марков Александр Владимирович +375256947250 пр.Рокоссовского, 104, 106, 108, 110, 112, 116, 118, 120/1, 120/2, 120, 124, 126
Недельчик Дмитрий Николаевич +375256947253 ул.Плеханова, 93, 95, 97/1, 97/2, 97/3
Пукшто Игорь Чеславович +375256947255 ул.Плеханова, 97/4, 97/5, 101, 105
Матылевич Владимир Стефанович +375256947256 ул.Якубова, 32, 36, 38, 40, 48/1, 48/2, 48/3, 48/4, 52

Замацаванне рабочых па комплексным абслугоўванні будынкаў і збудаванняў па камунальнаму ўнітарнаму прадпрыемству «Жыллёва-эксплуатацыйны ўчастак № 3 Ленінскага раёна г. Мінска».

Прозвішча, імя Адрас Тэлефон
Бурак Владимир Антонович ул.Маяковского д.8,10,14,16,18, +375 44 570 41 92
Дайнеко Николай Федорович ул.Маяковского д.20,22/1,24,26. +375 44 570 42 34
Драчев Александр Валерьевич ул.Надеждинская д.1,3,7/1,7/2,9,11/1,11/2,15/1,15/2,17,19. +375 44 570 44 65
Носкович Николай Борисович ул.Полевая 25,25а,26,28,30,32,34,36. ул.Денисовская 31, 35, 37, 39, 41, 41/2, 43, 45, 49, 51. +375 44 570 43 39
Левкович Сергей Николаевич ул.Семёнова 20а,22,24,26,28,29,30/1,31,33,36. ул.Денисовская, 9 +375 44 570 42 84
Мадорный Сергей Леонидович ул.Маяковского 142, ул.Козыревская д. 4,10,14, 16. ул.Семёнова 11. ул.Денисовская 2,4,6 +375 44 570 42 95
Бондаровец Дмитрий Александрович ул.Маяковского д.154, 152 ул.Физкультурная 33. ул.Козыревская д.15, 17 +375 44 570 41 78
Миненко Михаил Анатольевич ул.Фабричная, 10, 12, 14, 16,17,19,18а; ул.Серафимовича 8,10; +375 44 570 43 12
Ляхар Александр Александрович пр.Партизанский д. 9, 13, 15, 17, 19; пер.Рабочий, 1, 4, 5, 6/20; ул.Фабричная, 23, 26; ул.Рыбалко 1,2,4/1,4/2; пер.Клубный, 1, 3; +375 44 570 42 91
Бондаренко Василий Васильевич пр.Партизанский д.21,23,23а,25а,27а,29а,33; ул.Нахимова 19/1,19/2; +375 44 570 41 59
Олешкевич Вячеслав Вячеславович ул.Рыбалко 8,16; ул.Велозаводская 1, 2, 4, 5, 7/9, 10; ул.Нахимова, 3, 4, 5, 5а, 6, 8, 10, 11, 13, 15; +375 44 570 43 53
Ковалько Валерий Федорович ул.Судмалиса,3,10,14,16,22,22а,24,26; ул.Станиславского 14,16,16а,22,22а,24,26,28,30,34; +375 44 570 42 46
Козич Сергей Владимирович ул.Серафимовича, 2,4,21; ул.Стрелковая, 1,2,3,4,4а,5,6,6а,7,8/20; +375 44 570 42 34
Рудаковский Максим Валерьевич пр.Партизанский 1,3,4, 4а, 5,7; ул.Серафимовича 6,6/2; ул.Индстриальная 5; +375 44 570 43 78
Тиханович Владимир Николаевич пр.Независемости, 12 ул.Кирова, 9,11 ул.Володарского, 15,17,18,19 ул.К. Маркса, 4,6,8,9,11,17,19 +375 44 570 43 91
Шукевич Иосиф Генадьевич пр.Независемости, 22 ул.Энгельса, 12,18,28,32а ул.Ленина, 9,11,15,15а,18,21 ул.К.Маркса, 26,30,33,34,34а,36,39 ул.Кирова, 33 +375 44 570 44 24
Розум Сергей Михайлович пер.Казарменный, 4,5,5а ул.Ульяновская, 3,4,29 ул.Первомайская, 10,12 ул.Красноармейская,16,18,19,20,22,24а ул.Октябрьская, 6,8 +375 44 570 43 51
Астапенко Генадий Николаевич ул.Первомайская, 2,4,6,6а,8,8а, ул.Красноармейская, 28,30,32,34,34а ул.Свердлова, 15,19 ул.Белорусская, 10,14 +375 44 570 39 95
Куроптев Сергей Александрович ул.Кирова, 19, 23 ул.Комсомольская, 27,33,34 ул.К.Маркса, 18,20 ,25,27 пр.Независемости, 14,16,18 +375 44 570 42 78
Селех Олег Михайлович ул.К.Маркса, 21,21а ур.Независемости, 14,16,18 +375 44 570 43 86
Трус Александр Владимирович ул.Кирова, 51 ул.К.Маркса, 42,45,50 ул.Я.Купалы, 11 +375 44 570 44 13
Астапенко Борис Николаевич ул.Я.Купалы, 7, 17/30 ул.Красноармейская, 8,13 пр.Независемости, 28 +375 44 570 31 57